Goodgame Big Farm İlk Yaşını Kutluyor

04 Kasım 2013 Pazartesi 14:44 tarihinde Oyunlar kategorisine yazılmıştır.
Goodgame Big Farm İlk Yaşını Kutluyor

Goodgame Studios tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl bu zamanlarda oyun severlerle buluşan çok oyunculu çiftlik oyunu Goodgame Big Farm ilk yaşını kutluyor. Basit bir tarlayla başladığımız oyunda büyük ahırlara ve hatta bize oldukça yüklü miktarlarda gelir getiren çiftliklere bile sahip olabiliyoruz. Yayınlandığı ilk günden itibaren dünya çapında yaklaşık 18 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran Goodgame Big Farm, doğum günü etkinlikleri kapsamında yayınlayacağı özel görevle birlikte kullanıcılara farklı dekorasyonlar hediye edecek.

Etkinlik kapsamında kalıcı olarak verilecek olan dekorasyon ödüllerine sahip olmak isteyen oyuncuların, oyun içerisinde doğum gününe özel olarak açılan etkinliği başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekiyor.

Geçtiğimiz bir yıl içerisinde birçok güncelleme alan oyun aynı zamanda birçok farklı etkinliği de oyuncularına sundu. Hatta öyle ki oyun içerisinde oyuncuların beslemesi ve eğitmesi gereken bir köpek bile yer almaktadır. Sürekli olarak güncellenen ve yenilenen oyuna gelecekte eklenecek olan birçok yenilik ve yeni görevlerin planlanması hala devam etmektedir.