CCleaner Android için Geliyor

16 Nisan 2013 Salı 19:55 tarihinde Güncel Programlar kategorisine yazılmıştır.
CCleaner Android için Geliyor

Bilgisayar bakımı ve optimizasyonu için kullanılan popüler ve ücretsiz programların başında gelen CCleaner'ın geliştirici Piriform resmi blogu üzerinde yaptığı bir açıklama ile CCleaner'ın Android işletim sistemi için de geliştirildiğini duyurdu.

Piriform tarafından konuyla ilgili "Tüm Android kullanıcılarına iyi haber! Sizlerden gelen yoğun istek üzerine CCleaner'ın Android sürümü için çalışmalara başladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Henüz çalışmaları sürmekte olan ve kesin bir çıkış tarihi veremeyeceğimiz uygulamamız şu an test aşamasında. Şu an ortaya çıkan görüntü bizleri mutlu etmeye yetti. PC ve Mac için olduğu gibi Android üzerinde de hızlı ve kolay kullanımlı olacak olan CCleaner, tek tıklamayla mobil cihazlarınızı temizlemeniz konusunda en büyük yardımcınız olacak." açıklamalarına yer verildi.

CCleaner bilgisayarlarınız üzerinde gereksiz olan sistem dosyalarını, çerezleri, ön bellek dosyaları silerek ve kayıt defterlerini temizleyerek performans artışı sağlıyordu. CCleaner'ın Android versiyonuyla birlikte de bilgisayarınızda yapmış olduğunuz gereksiz sistem dosyaları temizlemesini mobil cihazlarınızda yapabileceksiniz.