Hearthstone Resmi Olarak Yayınlandı

17 Mart 2014 Pazartesi 14:02 tarihinde Oyunlar kategorisine yazılmıştır.
Hearthstone Resmi Olarak Yayınlandı

Geliştirici ekip Blizzard açık beta sürecinde olan popüler kart oyunu Hearthstone'u dün gün içerisinde Amerika üzerinde resmi olarak yayınladığını duyurdu. Aynı zamanda oyuna yabancı olan oyuncular için hızlı bir bakış seçeneği de sunan geliştirici ekip, Hearthstone'a daha çok oyuncu çekmeyi planlıyor.

Resmi duyurunun ardından açıklama yapan şirket "Hearthstone beta süreci nihayet sona erdi. Beta süreci boyunca bizlere değerli yorumları ve geribildirimleriyle destek olan tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Eğer daha önce Hearthstone oynama şansını bulamadıysanız, şimdi herkes için bu yüksek tempolu strateji ve kart oyununu oynamanın tam zamanı." sözlerine yer verdi.

Hearthstone üzerinde yer alan tüm çekirdek mekaniğin düzgün çalıştığından emin olmak ve oyunla ilişkili altyapının testlerini tamamlamak için beta sürecinden yararlanan Blizzard, bu süreçte oyuncular tarafından gelen geribildirimler doğrultusunda oyun içi kart ve karakter dengeleriyle ilgili de birçok yeni düzenleme ve güncelleme yayınladı.