Google Chrome 33 Yayınlandı

24 Şubat 2014 Pazartesi 20:37 tarihinde Güncel Programlar kategorisine yazılmıştır.
Google Chrome 33 Yayınlandı

Google Chrome'un merakla beklenen yeni sürümü Google Chrome 33 nihayet resmi olarak Windows, Mac OS X ve Linux platformları için yayınlandı.

Yeni güncelleme paketiyle birlikte genel olarak Google Chrome üzerinde yer alan güvenlik açıkları ve güvenlik sorunları düzeltilmiş durumda. Google tarafından yapılan duyuruya göre Google Chrome 33 ile birlikte daha önceki sürüm üzerinde yer alan 28 adet hata giderildi ve kullanıcılara çok daha sorunsuz bir internet deneyimi yaşayabilecekleri bir tarayıcı sunuldu.

Google çalışanı Anthony Laforge'un yaptığı açıklamaya göre; Google Chrome üzerinde yer alan ve düzeltilen hataların birçoğu her zaman olduğu gibi yine kullanıcılar tarafından tespit edilerek kendilerine bildirildi.

Yeni Google Chrome sürümü 33.0.1750.117 üzerinde kullanıcıları bekleyen bir takım yeniliklerde mevcut. Daha iyi konuşma sentezi, güvenli mod klayve kısayol başlangıcı, geliştirilmiş tam ekran modu ve Windows kullanıcılar için bloklanan yerel eklenti desteği yeni gelen ve geliştirilen özellikler arasında yerini alıyor.

Eskisine göre çok daha hızlı bir şekilde çalışan Google Chrome 33, Google'ın yeni eşzamanlı derleme özelliği sayesinde JavaScript uygulamaları üzerinde de kullanıcılara daha yüksek bir performans sunuyor.