Hearthstone: Heroes of Warcraft Oyunseverlerle Buluştu

22 Ocak 2014 Çarşamba 19:51 tarihinde Oyunlar kategorisine yazılmıştır.
Hearthstone: Heroes of Warcraft Oyunseverlerle Buluştu

Popüler oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve uzun zamandır oyuncular arasında büyük bir merak konusu olan dijital kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft nihayet açık beta sürecine girerek oyunseverlerle buluştu.

Uzun süren kapalı beta sürecinin ardından, bugün itibarıyla açık beta sürecine giren Blizzard'ın kart oyunuHearthstone, şimdiden meraklı oyunseverlerin yoğun ilgisine mağruz kalmış durumda.

Geliştirici ekip konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Oyun her ne kadar açık beta sürecine girmiş olsa da resmi lansmanı yapana kadar daha birçok test aşamasından geçmesi gerekiyor." sözlerine yerlerine yer verdi.

Sıra tabanlı olarak oynanan kart oyununda, oyuncuları bekleyen; farklı 9 karakter sınıfından toplamda 9 adet kahraman yer alıyor. Hearthstone üzeride yer alan ve oyuncuların oynayabilecekleri kahramanların listesi ise şu şekilde: Rexar (Hunter), Uther Lightbringer (Paladin), Garrosh Hellscream (Warrior), Malfurion Stormrage (Druid), Gul'dan (Warlock), Thrall (Shaman), Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue) ve Jaina Proudmoore (Mage).