Warface Çıkış Yaptı

20 Kasım 2013 Çarşamba 20:31 tarihinde Oyunlar kategorisine yazılmıştır.
Warface Çıkış Yaptı

Crysis ve FarCry gibi popüler oyunların geliştiricisi Crytek tarafından geliştirilen çevrimiçi bir aksiyon oyunu olanWarface nihayet çıkış yaparak oyun severlerle buluştu. Ücretsiz olarak oynanabilecek Warface, yüzde yüz Türkçe dil desteğine ve Türk oyuncular için özel olarak hazırlanan Türkiye sunucularına da sahip.

Uzun süredir kapalı beta döneminde olan oyun, kapalı beta sürecini oynamaya hak kazanmış olan dünya üzerindeki birçok oyuncu tarafından test edilmekte ve oyun içerisinde yer alan eksiklikler giderilmekteydi. Anlaşılan o ki Crytek artık oyun içerisinde herhangi bir eksiklik veya hata olmadığından emin olmuş olsa gerek ki Warface'i tüm dünya ile buluşturmaya karar verdi ve oyunu piyasaya sürdü.

Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de GFACE üzerinden oynanabilecek olan oyunuwww.warface.com/tr adresini ziyaret ederek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için bir GFACE hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle eğer daha önceden kendinize ait bir kullanıcı hesabınız yoksa, bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor.